Rommelsbacher KA 2004

• výkon
    • dizajn

maximálna spokojnosť

• , zakúpené v HEJ.sk

Neviem ohodnotiť, nakoľko som ho použila ako darček.

• Zatiaľ sme hrniec použili iba raz, ale zaváranie je naozaj jednoduchšie, vybral som radšej hrniec nerezový, mal by dlhšie vydržať, nie je to investícia na chvíľu.
    • dosť vysoká cena, škoda že nemáme platy ako Nemci.

pre: zatiaľ sme hrniec použili iba raz, ale zaváranie je naozaj jednoduchšie, vybral som radšej hrniec nerezový, mal by dlhšie vydržať, nie je to investícia na chvíľu.
    proti: dosť vysoká cena, škoda že nemáme platy ako Nemci.

Príkon
29 l
Časový spínač
120 min
nerez/čierna

Zavárací hrniec Rommelsbacher KA 2004 / E: Nielen v letnej sezónu sa zavárací hrniec stane veľkým pomocníkom. Nerezový plne automatický hrniec zaisťuje jednoduchú konzerváciu potravín. Nielen v letnej sezónu sa zavárací hrniec stane veľkým pomocníkom. Nerezový plne automatický hrniec zaisťuje jednoduchú konzerváciu potravín. Tiež ho môžeme použiť ako automat na varené víno, pripraviť polievku, guláš alebo roztaviť vosk. Automatický časový spínač (20 - 120 min.) Zaručí spustenie až po dosiahnutí nastavenej teploty. Možno teda regulovať podľa potreby a typu pripravovanej suroviny. kľúčové vlastnosti Plne automatický zavárací hrniec Vypúšťací ventil aj kohút Vnútorný objem 27 litrov (14 pohárov po 1 l) Kábel 1,5 m Časový spínač 20 - 120 min. Ochrana proti prehriatiu Vnútorné rozmery - priemer 353 mm Príkon 1800 W Rozmery cca 48 × 39 × 46 cm Hmotnosť 6,6 kg

• kvalita
    • výkon
    • dizajn

maximálna spokojnosť

• , zakúpené v HEJ.sk

Neviem ohodnotiť, nakoľko som ho použila ako darček.

• dosť vysoká cena, škoda že nemáme platy ako Nemci.

proti: dosť vysoká cena, škoda že nemáme platy ako Nemci.

• kontrola teploty a doby zavarania, lebo ked uz sa stym babrem, tak nech to aspon dobre dopadne :D
    • obchod neponuka moznost kupit na tento hrniec nadstavec na odstavenie ovocia, kupila by som aj ten, mam vela malin

vyborny pomocnik pre kvalitne zavaranie, odporucam

• , zakúpené v Dunaj.sk

• uprednostňujem antikoru pre dlhšiu životnosť produktu

Výrobok som vyskúšala a splnil moje očakávania

• nerez

zaváram, varím šunky, ...... škoda, že je tam len časovač na dve hodiny

• , zakúpené v HEJ.sk

• Spĺňa požiadavky na to, na čo je určený.
    • Akurát kohútik by mohol mať väčší priemer, aby voda rýchlejšie odtiekla.

Som spokojná.