Rommelsbacher KA 1802

Objem misy
29 l
biela

odporúčam

• Veľmi dobrý pomocník pri zaváracích prácach .Začal som ho používať až v tejto sezóne.

Spoľahlivý,dostatočná kapacita na uloženie zaváracích pohárov,jednoduchá a pohodlná obsluha.

vyborny, bez komentara

Príkon
1800 W
Objem misy
29 l
biela

Radi zavárate produkty z vlastnej záhradky? Dokončite teda vaše dielo, perfektnou sterilizáciou bez námahy, s týmto plne automatickým zaváracím hrncom Rommelsbacher. V letných a jesenných mesiacoch ho využijete na sterilizovanie a v zime si v ňom môžete pripraviť vynikajúce varené víno a spríjemniť si tak zimné večery. A to zďaleka nie je všetko. Môžete v ňom variť polievky, guláš na veľkú oslavu alebo roztápať vosk. Má objem až 29 litrov. Príjme 14 litrových Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

odporúčam

vyborny, bez komentara

• Rýchlosť a kvalita,žiadny sklenený teplomer, presné zapnutie a vypnutie.

Odporúčam pre jeho jednoduché ovládanie a kvalitu.

• dobrý pomocník

celkovo super

• množstvo a rýchlosť
    • nie je potrbné pri to stáť

Kvalita, rýchlosť zavárania a nie je potrebné pri tom stáť

• vyskúšené - zodpovedá ponuke
    • neviem

som praktická žena a výrobok má viacero uplatnení v domácnosti

• , zakúpené v HEJ.sk

• veľká kapacita,nemusí sa dvíhať a skladať zo sporáka.
    • Presné zaváranie, nastavená doba , jednoducho super.
    • nemám nič.

Je to spolahlivé zaváranie, lahké, čisté, neuniká para,
    len ma mrzí že som tento výrobok nemala už dávno,
    odporúčam všetkým čo zavárajú je to jedinečná pomoc.